| 18 مرداد 1399

En 

 

AR 

ثبت‌نام و آزمون ورود به حرفه مهندسی در شهریور و مهرماه  سال جاری برگزارخواهد شد

ثبت‌نام و آزمون ورود به حرفه مهندسی در شهریور و مهرماه سال جاری برگزارخواهد شد

تاریخ انتشار: 1399/04/04|   بازدید: 84 |  print

رئیس اداره توسعه مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان از ثبت‌نام و زمان برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی درشهریور و مهرماه  سال جاری خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان، نسیم راسخ اعلام کرد: با توجه به تعلیق زمان برگزاری آزمون‌‌های سال ۹۸ به دلیل شیوع ویروس کرونا، آزمون‌های مذکور درشهریور و مهرماه  سال ۱۳۹۹ در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان برگزار خواهد شد.

وی افزود: آزمون رشته معماری (طراحی) روز پنجشنبه مورخ ۶ شهریورماه وآزمون‌های (تستی) سایر رشته‌ها روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۳ و ۴ مهرماه  سال جاری برگزرار خواهد شد.

 وی درخصوص زمان ثبت نام آ زمون معماری اظهارداشت: ثبت‌نام آزمون‌ معماری (طراحی) از روز چهار‌شنبه مورخ 4/4/99  آغاز و تا روز سه‌شنبه مورخ 10/04/1399  ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره توسعه مهندسی و مقررات ملی ساختمان ادامه داد: داوطلبان آزمون‌های تستی که در سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام نموده‌اند و سایر داوطلبانی که به هر دلیل در آن مقطع زمانی موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند از روز شنبه مورخ 07/04/1399 تا روز سه‌شنبه مورخ 10/4/1399 نسبت به اعمال اصلاحات موردنظر و همچنین ثبت‌نام اقدام کنند.

راسخ در پایان بیان داشت: متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به‌کار می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام و اعمال اصلاحات احتمالی اقدام کنند.

لازم به ذکر است:متقاضیانی که قبلاً برای آزمون اسفندماه سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام نموده‌اند نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند و صرفاً در صورت نیاز به تغییر می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اطلاعات ثبت‌نام و احیاناً تغییر محل آزمون اقدام کنند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.