| 18 مرداد 1399

En 

 

AR 

4 کیلومتر دیگر از بزرگراه  جیرفت - سه راهی بم به بهره برداری رسید

4 کیلومتر دیگر از بزرگراه جیرفت - سه راهی بم به بهره برداری رسید

تاریخ انتشار: 1399/03/25|   بازدید: 38 |  print

  مدیر کل راه و شهر سازی جنوب کرمان از ادامه ساخت بزرگراه کوهستانی جیرفت _سه راهی بم خبر داد و گفت : 4 کیلومتر دیگر ازاین بزرگراه به بهره برداری رسیده است .

 

به گزراش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان ، محمد ساردویی در حاشیه بازدید از این بزرگراه کوهستانی  اعلام کرد : ساخت بزرگراه  جیرفت – سه راهی بم از پروژه های مهم و حیاتی  جنوب کرمان  می باشد که روند تکمیل آن همچنان ادامه دارد و امروز 4 کیلومتر دیگر از این بزرگراه با اعتباری به مبلغ 80 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: طول کل مسیری که  از این بزرگراه در حوزه استحفاظی این اداره کل قرار دارد 48 کیلومتر می باشد که  31 کیلو متر از آن با اعتباری به مبلغ  750میلیارد  ریال  تا کنون  به بهره برداری رسیده است.

ساردویی در تشریح با قیمانده پروژه افزود : 17 کیلومتر باقی مانده از این بزرگراه در دست اجرا  می باشد که 7 کیلومتر از این پرو ژه لایه اول آسفالت آن انجام شده و پیمانکار آماده اجرای لایه دوم  است.

وی بیان کرد:  7 کیلومتر دیگر در مرحله اجرای ابنیه و خاکریزی در دست اقدام می باشد و یک دستگاه تونل و 2 کیلومتر مسیر در مرحله طراحی و برآورد جهت انجام مناقصه آماده شده است.

در پایان مدیر کل راه و شهرسازی جنوب کرمان اشاره کرد: برای تکمیل این برزگراه  و پرداخت بدهی پیمانکاران اعتباری به مبلغ 1500 میلیارد ریال مورد نیاز است.

  نظرات

نظری وجود ندارد.