| 18 مرداد 1399

En 

 

AR 

ساخت 14/5کیلومتر از بزرگراه جیرفت – فاریاب –زیارتعلی

ساخت 14/5کیلومتر از بزرگراه جیرفت – فاریاب –زیارتعلی

تاریخ انتشار: 1399/04/15|   بازدید: 27 |  print

مدیرکل راه  و شهر سازی جنوب کرمان در حاشیه بازدید نماینده پنج شهرستان جنوب کرمان در مجلس شورای اسلامی از بزرگراه جیرفت – فاریاب – زیارتعلی، از ساخت قطعه اول این بزرگراه  به طول 14/5کیلومتر خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان محمد ساردویی،گفت : طول کل  مسیر جیرفت-  فاریاب - زیارتعلی 105 کیلومتر می باشد که  14/5کیلومتر  آن در فاز اول  از بخش بلوک به سمت فاریاب با اعتباری به مبلغ 100 میلیارد ریال در حال ساخت است.

وی اظهار داشت : این محور یکی از پرترافیک ترین راههای جنوب کرمان می باشدکه درطول مسیر آن روستاها و مکانهای سکونتگاهی متعدد قرار گرفته و از شهرهای بلوک و فاریاب عبور کرده و به بخش رودخانه شهرستان رودان درحوزه استحفاظی استان هرمزگان خواهد رسید.

در پایان شکر الهی نماینده پنج شهرستان فاریاب، کهنوج ، منوجان ، قلعه گنج و رودبار جنوب در مجلس شورای اسلامی با برشمردن اهمیت این پروژه درافزایش سرمایه گذاری عنوان کرد: این منطقه یکی از قطبهای کشاورزی استان کرمان محسوب می شود و با توجه به وجود معادن متعدد به ویژه کرومیت و طلا مستعد سرمایه گذاری دراز مدت می باشد و تکمیل این بزرگراه  می تواند در رشد اقتصاد و گردشگری منطقه موثر باشد.

وی ضمن تشکر از مجموعه راه و شهر سازی جنوب کرمان ، آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری اعلام کرد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد