| 18 مرداد 1399

En 

 

AR 

نمایش دستاوردهای دولت اداره کل راه و شهر سازی جنوب استان کرمان در نمایشگاه هفته دولت

نمایش دستاوردهای دولت اداره کل راه و شهر سازی جنوب استان کرمان در نمایشگاه هفته دولت

تاریخ انتشار: 1396/06/05|   بازدید: 213 |  print

نمایشگاه دستاوردهای هفته دولت همزمان با آغازاین هفته در محل پارک مادرکرمان با شرکت دستگاههای اجرایی و خدمات رسانی و بخش خصوصی با حضور معاون استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی آغاز به کارکرد. 

 

مهندس ساردوئی مدیر کل راه و شهر سازی جنوب استان کرمان گفت:اداره کل راه و شهر سازی استان همانند سالهای گذشته در این نمایشگاه شرکت کرده و به ارائه دستاوردها و فعالیتهای حوزه راه و شهر سازی و نیز معرفی پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت پرداخته است.

مهندس ساردوئی اظهار داشت:بیش از دهها مورد از خدمات در حال ارائه به جنوب استان درحوزه راه وشهرسازی جنوب استان کرمان در غرفه ویژه این اداره کل در معرض بازدید کنندگان گرامی قرار داده شده.

گفتنی است در غرفه دستاوردهای یک ساله اداره کل راه و شهر سازی جنوب استان کرمان در حوزه های مختلف  تلاش کارکنان بصورت ماکت و بنر جهت اطلاع رسانی در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته

همچنین فعالیتهای این اداره در قالب بروشور و سی دی جهت اطلاع در اختیار مردم ارائه می گردد.

مهندس ساردوئی گفت:اداره کل راه و شهر سازی در هفته دولت 131کیلومتربزرگراه و راه اصلی با اعتبار    1258میلیاردریال و راههای روستایی آسفالت شده 211کیلومتر با اعتبار 411900میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری می رساند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.