| 18 مرداد 1399

En 

 

AR 

تشریح عملکرد دولت تدبیر و امید در طرح های عمرانی حوزه بهداشت

تشریح عملکرد دولت تدبیر و امید در طرح های عمرانی حوزه بهداشت

تاریخ انتشار: 1396/05/18|   بازدید: 151 |  print

مهندس ساردوئی مدیر کل راه و شهر سازی جنوب کرمان گفت : 400میلیارد ریال صرف اجرای طرح های عمرانی در حوزه بهداشت و درمان جنوب کرمان شده است.

 

مدیر کل راه و شهر سازی جنوب استان کرمان گفت:احداث بیمارستان 24تختخوابی منوجان،32تختخوابی قلعه گنج و 24تختخوابی رودبار جنوب از طرح های عمرانی دولت تدبیر و امیدمی باشند که تکمیل و به اتمام رسیده اند اعتبار هزینه شده 380میلیارد ریال می باشد.

وی بیان داشت:احداث ساختمان ،محوطه سازی ،راه اندازی سیستم بخار آب و موتور خانه توسط اداره کل راه و شهر سازی جنوب استان کرمان اجرا و تجهیزات درمانی این بیمارستان ها توسط دانشگاه علوم پزشکی انجام شد.

مهندس ساردوئی اظهار کرد:بیمارستان 96تختخوابی عنبرآباد نیزدر حال اجرا است و تا کنون 20میلیارد ریال برای اجرا این طرح هزینه شده.همچنین بیمارستان فوق تخصصی 260 تختخوابی جیرفت از دیگر طرح های بود که در دولت تدبیر و امید عنوان کردوگفت:اداره کل راه وشهر سازی جنوب استان کرمان به عنوان مجری ساختمان و تاسیسات عمومی این طرح آماده اجرای آن است و هم اکنون طراحی این بیمارستان تمام و در مرحله برگزاری مناقصه می باشداین بیمارستان با زیر بنای29000متر مربع در زمینی به مساحت چهار هزار پانصد متر مربع طراحی گردیده وی در ادامه افزود:این بیمارستان با تمامی استانداردهای روز دنیا ساخته و بخش های سوانح وسوختگی،قلب،روانپزشکی،کلینیک بیماری های زنان و سالن اجتماعات درآن احداث می شود.

مدیر کل راه و شهر سازی گفت:با احداث این بیمارستان کمبود فضای درمانی در این شهرستان مرتفع و مقدارقابل توجهی از سفرهای ضروری جهت درمان تخصصی به استان های همجوار کاهش و موجب آرامش و اطمینان خاطر مردم رنج کشیده جنوب استان می گردد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.