| 29 شهريور 1399

En 

 

AR 

تجلیل از کارمندان نمونه اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان

تجلیل از کارمندان نمونه اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان

تاریخ انتشار: 1399/06/10|   بازدید: 27 |  print

طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و هفته دولت با حضور مدیر کل و معاونین راه و شهر سازی جنوب کرمان از کارمندان نمونه این  اداره کل تجلیل شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان ،در ابتدای این مراسم محمدساردویی مدیر کل راه و شهر سازی با تسلیت ایام سوگواریی اباعبد الله الحسین (ع)در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و تبریک هفته دولت و روز کارمند اظهار داشت: روز کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.
وی افزود:بدون تردید تلاش همکاران  شریف ما در همه واحد ها قابل تقدیر و زمینه ‌ساز رشد شاخص های پیشرفت و ترقی است که در سالهای گذشته با کسب رتبه های برتر برای اداره کل خود را نشان داده است و امیدوارم همه بتوانیم برای آبادانی منطقه بیش از پیش مفید باشیم.
ساردویی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان اداره کل  و ادارات  تابعه گفت: امید وارم در دوران کاری در مجموعه های اداری قدر فرصت به وجود آمده در راستای خدمت رسانی بی منت به مردم را بدانیم.

درادامه جلسه عباس سعیدی معاون توسعه و منابع انسانی  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت از همه همکاران  تقدیر و تشکر کرد.
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از کارکنان اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان  تقدیر شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

 

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها