| 29 شهريور 1399

En 

 

AR 

رفع تصرف 8850 متر مربع از اراضی ملی در جنوب کرمان

رفع تصرف 8850 متر مربع از اراضی ملی در جنوب کرمان

تاریخ انتشار: 1399/06/05|   بازدید: 26 |  print

سر پرست یگان حفاظت  اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان از رفع تصرف 8850 متر مربع از اراضی ملی  خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان،حسین کمالی اعلام کرد: با حمایت دستگاه قضایی و نیروی انتظامی36 مورد به مساحت  8850 متر مربع از اراضی ملی در جنوب کرمان از دست سود جویان و زمین خواران در جنوب کرمان رفع تصرف شد.

وی اظهار داشت : بخشی از این رفع تصرف با متراژ 6400 متر مربع  و ارزش 42میلیارد ریال  مربوط به شهرستان رودبار جنوب  می باشد و 250 متر مربع از اراضی تصرف شده به ارزش 2میلیارد ریال مربوط به شهرستان جیرفت است.

وی همچنین ادامه داد: 2000 متر مربع  زمین تجاری و مسکونی به ارزش تقریبی 95 میلیارد ریال در شهر ستان رودبار جنوب  و 200 متر مربع  به ارزش تقریبی  1 میلیارد ریال  در شهرستان جیرفت خلع ید شده است.

کمالی در پایان گفت:  یگان حفاظت اراضی با حمایت دستگاه قضایی برخوردی قاطع و جدی با متصرفین خواهند داشت و اجازه تصرف اراضی ملی را به سودجویان و زمین خواران نخواهند داد.

لازم به ذکر است : شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و زمین خواری با سامانه تلفن گویای ۴ رقمی ۱۶۵۶ تماس بگیرند و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت اراضي اعلام کنند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

 

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها