| 29 شهريور 1399

En 

 

AR 

 تشریح مهم‌ترین پروژه‌های قابل ‌افتتاح و کلنگ زنی راه و شهر سازی جنوب کرمان در هفته دولت با اعتباری به مبلغ  780 میلیارد ریال

تشریح مهم‌ترین پروژه‌های قابل ‌افتتاح و کلنگ زنی راه و شهر سازی جنوب کرمان در هفته دولت با اعتباری به مبلغ 780 میلیارد ریال

تاریخ انتشار: 1399/06/04|   بازدید: 13 |  print

مدیر کل راه و شهر سازی جنوب کرمان ضمن تسلیت بمناسبت ایام شهادت اباعبدالله الحسین و گرامیداشت یاد و خاطره شهدادی دولت مهمترین پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی این اداره کل را در هفته دولت تشریح کرد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی  اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان ،محمد ساردویی در حاشیه بازدید از پروژه های راه و شهر سازی ضمن تسلیت بمناسبت ایام شهادت اباعبدالله الحسین و گرامیداشت یاد و خاطره شهدادی دولت به ویژه شهیدان رجایی وباهنر اعلام کرد: در هفته دولت  10 پروژه با اعتباری به مبلغ 780  میلیارد ریال در حوزه های مختلف راه و شهر سازی و مسکن به بهره برداری و یا کلنگ زنی خواهد شد.

وی در تشریح این پروژه ها اظهار داشت : در حوزه بزرگراهی  25کیلومتر با اعتبار  450میلیارد ریال  و 26کیلومتر راه روستایی با اعتباری به مبلغ 130میلیارد ریال  به بهره برداری خواهد رسید.

ساردویی بیان کرد :  5 واحد  ساختمان دولتی و ورزشی به مساحت 3400متر مربع با اعتباری  به مبلغ  45 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

وی همچنین  در حوزه مسکن  بیان داشت  : 187واحد مسکن مهر با اعتبار ی به  مبلغ 150میلیارد ریال  به بهره برداری می رسد و 84 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

در پایان مدیر کل راه و شهر سازی جنوب کرمان در حوزه باز آفرینی شهر ی نیز از افتتاح پروژه معابر و روشنایی محله کلرود با اعتباری به مبلغ  1 میلیارد ریال  نام برد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

 

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها