| 29 شهريور 1399

En 

 

AR 

پیشرفت 70 درصدی ساختمانهای دولتی در حال ساخت در شهر ستان جیرفت

پیشرفت 70 درصدی ساختمانهای دولتی در حال ساخت در شهر ستان جیرفت

تاریخ انتشار: 1399/06/22|   بازدید: 14 |  print

مدیر کل راه و شهرسازی جنوب کرمان به همراه فرماندار شهرستان جیرفت از ساختمانهای دولتی در حال ساخت شهرستان جیرفت بازدید و از میانگین پیشرفت 70 درصدی این پروژه ها خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان، محمد ساردویی در حاشیه بازدید از پروژه های در حال ساخت در حوزه ساختمانهای دولتی در شهرستان جیرفت به همراه فرماندار این شهر ستان اظهار داشت: این اداره کل در حوزه  ساختمانهای دولتی7 پروژه با اعتباری به مبلغ 98 میلیارد ریال در دست ساخت دارد که تا کنون این پروژه ها میانگین 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی ادامه داد:این پروژه ها شامل پروژه های فرهنگی و ورزشی با احداث  مرکز فرهنگی هنری  کلرود با زیر بناء 575 متر مربع ، سالن ورزشی حسین آباد با زیر بناء 600 متر مربع ، کتابخانه محله سرجاز با زیر بناء 575 متر مربع واحداث مرکز فرهنگی و هنری محله حسین آباد با زیر بنای 575 در حال ساخت است.

ساردویی در خصوص مراکز اداری عنوان کرد : ساختمان پزشکی قانونی یکی از پرو ژه هایی  مورد نیاز مردم شهر ستان جیرفت می باشد که با زیر بنای هزار متر مربع و ساختمان اداری اداره  کل صنعت معدن و تجارت در حال ساخت است که تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود : اجرای پروژه روشنایی معابر کلرود از دیگر پرو ژه هایی می باشد  که این اداره کل به اجرا بهره برداری رسانده است.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد